جاروبرقی سطلی

جارو رباتیک یا جاروبرقی سطلی

در دنیای نوین و روبه جلو در خصوص استفاده از جاروبرقی های هوشمند، همیشه این سوال پیش میآید که آیا جاروبرقی سطلی دیگر مورد استفاده قرار نمیگیرد؟ در پاسخ به این سوال باید بدانیم که در دنیای جاروبرقی ها این قضیه هنوز با تکنولوژی جلو نرفته و با توجه به قیمت جارو های رباتیک، مصرف کنندگان به جاروبرقی های سطلی رو آورده اند.

چند وقت یکبار و چقدر باید جارو برقی بکشیم

جاروبرقی سطلی با داشتن یک مخزن بزرگ و موتور قوی همیشه در صدر جدول قرار دارد چرا که هم به صرفه و اقتصادیست و هم لوازم و قطعات یدکی آن فراوان موجود است.جاروبرقی جنرال فیت به دلیل داشتن موتور دوپروانه مصرف برق بسیار پایینی دارد.

جنرال فیت

بی شک جاروبرقی جنرال فیت به دلیل استفاده از یک موتور دوپروانه در محصولات خود به بی رقیب ترین جاروبرقی ایرانی تبدیل شده است که برای با مدل و رنگ های متنوع خود نیاز تمامی مشتریان را رفع کرده است

جاروبرقی سطلی

قیمت جاروبرقی ایرانی

پرستو 5300

6/450/000 تومان

کنترل مکش تک حالته
مخزن 21 لیتری
کلید تک حالته

اسکای 4500

6/850/000 تومان

کنترل مکش مکانیکی
6 حالته ولومی
قیمت مناسب

پیشنهادی جنرال فیت

تاچ استار 4800 پلاس

8/300/000 تومان

پنل لمسی
کنترل مکش 6 حالته
سنسور کنترل دمای موتور

پیشنهادی جنرال فیت

جاروبرقی خوب و با کیفیت

استفاده از یک موتور دوپروانه پر قدرت و بادوام

ضمانت 4 ساله تعویض موتور
12 سال خدمات پس از فروش
ضمانت 2 ساله بدنه جاروبرقی
استفـــاده از بهتـــرین متریــال
رنگ بندی مختلف بر اساس سلیقه مشتری
دارای خدمات پس از فروش در سراسر کشور

قیمت جاروبرقی سطلی را باتوجه به امکانات آن میتوان تعیین کرد. جاروبرقی جنرال فیت به دلیل استفاده از یک موتور بسیار قوی و با صدای بسیار کم توانسته جایگاه بسیار مناسبی در میان خریداران پیدا کند. کیفیت جاروبرقی سطلی همیشه نکته بسیار مهم آن است چرا که به دلیل ماهیت جاروبرقی سطلی، انتظار مشتری این است که نباید قیمت بالای داشته باشد و از این رو تولید کنندگان مجبور به تولید  میکنند.

جاروبرقی سطلی ارزان قیمت قطعا وجود ندارد و هر تولید کننده ای اگر این شعار را به شما داد قطعا جای از کار مشکل دارد!!!! جاروبرقی جنرال فیت سعی به تولید جاروبرقی بسیار بسیار با کیفیت کرده است چرا که 4 سال ضمانت بی قید و شرط را به شما مصرف کننده گرامی در خصوص خرابی موتور میدهد.

جاروبرقی جنرال فیت برای شما یک برگ برنده است چرا که شما را حداقل تا 10 سال از خرید جاروبرقی جدید منصرف میکند و طی این سال ها شما یک جاروبرقی با کیفیت دارید. 4 سال ضمانت بی قید شرط موتور جاروبرقی چیز کمی نیست!!!