جنرال فیت در یک نگاه

شرکت یادآوران پیروز با سه دهه سابقه در تولید انواع جاروبرقی در شهر اصفهان، شهرک صنعتی جی واقع گردیده است. این شرکت با تکیه بر مدیران، کارشناسان و پرسنل متخصص خود موفق به تولید محصولاتی با کیفیت بالا گردیده که بحمد الله توانسته است مورد اعتماد مشتریان خود قرار گیرد. شرکت در جهت پاسخگویی به سلیقه مشتریان از اواخر سال 96 کار خود را با برند جنرال فیت ادامه خواهد داد.
شرکت یادآوران پیروز در سال 1392 و در راستای خودکفایی کشور و نیز تکمیل زنجیره تأمین اقدام به راه اندازی خط تولید موتورهای جاروبرقی با نام T.S.J با تکنولوژی AEG آلمان نمود. موتورهای تولیدی شرکت از نوع دو پروانه با مصرف کم، قدرت مکندگی بالا و استهلاک پایین می باشند.
این شرکت علاوه بر تأمین نیاز خود در تولید موتور و نیز سایر قطعات جارو برقی این آمادگی را دارد تا نیاز سایر تولیدکنندگان جاروبرقی را نیز با شرایط مناسبی تأمین نماید.
همچنین شرکت یادآوران پیروز در پاسخ به اعتماد مشتریان و با نگاه به آینده ضمن برقراری سیستم خدمات پس از فروش کارآمد درصدد است به صورت پیوسته ضمن ارتقاء محصولات تولیدی نسبت به تکمیل سبد محصولات خود نیز اقدام نماید تا گام های مؤثرتری در جلب رضایت مشتریان بردارد.