شرکت دانش بنیان جنرال فیت

Category: اخبار

شاید برای شما هم چنین سوالی پیش آمده که شرکت دانش بنیان چیست  چرا به شرکت جنرال فیتف شرکت دانش بنیان جنرال فیت گفته می شود و چه تفاوتی با بقیه شرکت ها دارد

شرکت های دانش بنیان همانطور که از اسمش پیداست شرکتی برمبنای علم و فناوری و دارای مسئولان و کارمندان مجرب که با استفاده از دانش و اطلاعات خود محصول و یا خدماتی ارائه می دهند.

شرکت دانش بنیان

یک مؤسسه و یک کارخانه به تنهایی نمی تواند دانش بنیان باشد چرا که یک شرکت دانش بنیان ملزم به داشتن اشخاصی مجرب و دارای دانش کافی برای تولید و ارائه ی هر آنچه که مصرف کننده نیاز دارد می باشد و ملزم به برآورده کردن خواسته های مصرف کننده در صورت تغییر و تولید مجدد محصول می باشد.

بنابراین شرکت های دانش بنیان یک افتخار برای کشور و مردمان ایران زمین می باشند چرا که کمکی روزافزون به تولید ملی و پیشرفت تجاری خواهند بود.

قابل ذکر اس تشرکت دانش بنیان جنرال فیت با سه دهه سابقه در تولید انواع جاروبرقی یکی از شرکت های دانش بنیان و توسعه دهنده تولیدات ملی و خدمات در کشوراست که در شهر اصفهان، شهرک صنعتی جی واقع گردیده است. این شرکت با تکیه بر مدیران، کارشناسان و پرسنل متخصص خود موفق به تولید محصولاتی با کیفیت بالا گردیده که بحمد الله توانسته است مورد اعتماد مشتریان خود قرار گیرد. شرکت در جهت پاسخگویی به سلیقه مشتریان از اواخر سال 96 کار خود را با برند جنرال فیت ادامه خواهد داد.

 

 

 

نوشتهٔ بعدی
علت اینکه جاروبرقی روشن نمی شه چیه؟
نوشتهٔ پیشین
تمیز کردن فضای داخلی خودرو

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

دیگر مقالات مشابه….