Category: اخبار

گواهی بین المللی

 

در حال حاضر برای صادرات محصولات صنعتی به کشورهای اروپایی قوانین و مقرراتی وضع شده و باید از پروسه ای برای تایید و ارزیابی محصولات زیر نظر کشور های مقصد گذراند  و  تلاش برای دریافت گواهی بین المللی نمایند.

تمامی شرکت هایی که قصد صادرات دارند باید از قوانین و استاندارد های آن کشور پیروی کنند و گواهی نامبرده و شرایط ذکر شده را کسب نمایند.

تمامی محصولات الکترونیکی، صنعتی، لوازم خانگی و … نیاز به دریافت گواهینامه دارند. قابل ذکر است فقط معامله با  کشورهای اروپایی مانند : آلمان، فرانسه، اسپانیا ، روسیه و … ملزم به داشتن گواهینامه است.

شرکت جنرال فیت مفتخر است برای اعتماد بیشتر شما عزیزان و تلاش برای همسو کردن محصولات از نظر کیفیتی و رقابت با محصولات و برند های معتبر دنیا تلاش در راستای کسب استاندارد های جهانی به تولید با کیفیت ترین محصولات و بهترین متریال ها در سطح کشور و چه بسا در جهان تلاش به کسب گواهی بین المللی نموده است و در حال حاظر موفق به دریافت گواهینامه های بین المللی و صادرات جهانی و کسب مقام دانش بیان شده است. شما می توانید با مراجه به لینک زیر تمامی گواهینامه ها و تاییده های بین المللی شرکت جنرال فیت را مشاهده فرمایید.

 

………………………………………………………………………………………………………….. گواهی گواهی بین المللی

گواهی بین المللی جنرال فیت گواهی بین المللی شرکت جنرال فیت

جنرال فیت در برنامه شبکه مجازی تردز
صادرات محصولات شرکت جنرال فیت
پربازدیدترین ها
همه مقالات

دیگر مقالات مشابه….