سیاست مرجوعی و استفاده از گارانتی جنرال فیت

صفحه حاضر به‌مثابه یک توافق است که به‌موجب ماده 10 قانون مدنی جمهوری اسلامی ایران یک قرارداد قانونی و لازم‌الاجرا تلقی می‌گردد و کلیه کاربران و اشخاصی که به هر نحوی از سایت جنرال فیت و خدمات آن استفاده می‌نمایند، تابع این توافق هستند.

کاربر با خرید محصول از وبسایت توافقنامه فوق را تایید کرده و نیازی به اخذ امضای فیزیکی از کاربر برای تایید موارد فوق نیست. خرید کاربر از وب‌سایت به منزله قبول قوانین و مقررات مندرج در این صفحه می‌باشد.

طرفین قرارداد مشتری وبسایت که به اختصار در این قرارداد مشتری و وبسایت جنرال فیت با آدرس generalfitco.com می‌باشد که در این قرارداد به اختصار جنرال فیت نامیده می‌شود.

خرید از سایت میهن وردپرس به معنای قبول قوانین و مقررات زیر می‌باشد.

ماده ۱: تعاریف
۱-۱: جنرال فیت (وب‌سایت): وبسایت جنرال فیت با آدرس دامنه generalfitco.com که کاربر محصولات را از طریق آن خریداری خواهد کرد. تمام خرید‌های وبسایت از طریق این دامنه صورت می‌گیرد و خدمات بعد از فروش و پشتیبانی شامل مشتریانی خواهد شد که از این آدرس برای خرید خود استفاده می‌کنند.

۱-۲: مشتری (کاربر): شخص یا شرکتی که در وب‌سایت میهن وردپرس خریدی انجام می‌دهد و بابت دریافت محصول یا خدمات هزینه پرداخت می‌کند.

۱-۳: محصولات: شامل تمام محصولات موجود روی سایت جنرال فیت به دامنه generalfitco.com که به صورت آنلاین توسط مشتری خریداری می‌شود.

۱-4: قوانین جمهوری اسلامی ایران: قوانین و مقرراتی که به تصویب مجلس شورای اسلامی یا سایر نهادهای قانونی رسیده باشد و به‌صورت لازم‌الاجرا درآمده باشد. ازجمله قانون تجارت الکترونیکی و قانون حمایت از مصرف‌کننده.

۱-5: بخش پشتیبانی: دپارتمان پشتیبانی جنرال فیت که از طریق بخش تیکت به سوالات و مشکلات کاربران پاسخ خواهد داد. این دپارتمان روز‌های شنبه تا ۴ شنبه از ساعت ۹ الی ۱6 جوابگوی شما مشتریان عزیز خواهد بود

ماده ۲: موضوع فعالیت سایت
۲-۱: سایت جنرال فیت در راستای معرفی محصولات جنرال فیت و همچنین ارائه راهکار های منحصر به فرد تعمیر و نگهداری وسایل منزل تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران است.

ماده ۳: حساب کاربری و حریم خصوصی
۳-۱: عضویت در وب‌سایت جنرال فیت کاملا رایگان است و ثبت‌نام در وب‌سایت یا هرگونه استفاده از خدمات وب‌سایت مستلزم مطالعه کامل قوانین و مقررات این صفحه خواهد بود.

۳-۲: هر شخص با استفاده از اطلاعات و هویت شخصی خود در وب‌سایت جنرال فیت ثبت‌نام خواهد کرد. جنرال فیت هیچ‌گونه مسئولیتی در قبال ارائه اطلاعات اشتباه موقع ثبت‌نام نخواهد داشت.

۳-۳: در صورتی که شخص با اطلاعات جعلی در سایت ثبت‌نام کند با ارائه مدارک شناسایی و اطلاعات کارتی که با آن پرداخت انجام شده، می‌تواند درخواست اصلاح مشخصات کاربری نماید.

۳-۴: تمام اطلاعات کاربران نزد جنرال فیت محفوظ خواهد ماند. جنرال فیت موظف است اطلاعات را نزد خود محفوظ نگه دارد و از بهترین ابزار ممکن برای تامین امنیت اطلاعات کاربران استفاده کند.

 

ماده 4: پشتیبانی و ضمانت محصولات
4-۱: پشتیبانی تمام محصولات از طریق سیستم پشتیبانی اختصاصی موجود در وب سایت با ایکون  قرمز رنگ سمت چپ  انجام خواهد شد.

4-۲: تیم پشتیبانی جنرال فیت پاسخگوی سوالات و مشکلات شما درباره محصولات خریداری شده می‌باشد.

4-۲: محصولات جاروبرقی دارای 2 سال ضمانت می‌باشد و در صورت داشتن موتور تی اس جی از 4 سال ضمانت بی قید و شرط و همچنین 12 سال خدمات پس از فروش می‌باشد.

 

ماده 5 : گارانتی بازگشت وجه
5-۱: گارانتی بازگشت وجه تا ۷ روز پس از خرید محصول طبق شرایط و بندهای این ماده برقرار می‌باشد و پس از گذشت این مدت‌زمان، طبق قوانین تجارت الکترونیک امکان بازگشت وجه وجود ندارد.

5-۲: محصولات جنرال فیت نباید مورد استفاده قرار گیرند و همچنین به صورت پلمپ بازگشت داده شوند.

5-۳: مشتری باید قبل از خرید اطلاعات محصول را بصورت دقیق مطالعه و بررسی نموده و در صورت وجود عکس ، پیش نمایش آنلاین محصول را مشاهده نماید.

ماده 6: فورس ماژور
6-۱:

ماده 7: تغییرات توافقنامه
۹-۱: جنرال فیت حق هرگونه ویرایش و تغییر در این توافقنامه را برای خود محفوظ می‌دارد. خریدار می‌بایست برای اطلاع از قوانین جدید همواره پیگیر این صفحه و موارد مندرج در آن باشد.

۹-۲: تاریخ آخرین تغییرات این قرارداد روز 1 آبان ماه ۱۴۰۲ ساعت ۱۳:۰۰ می‌باشد.