Category: آموزشی

تکنیک خانه داری با جاروبرقی

 می تونی با کمترین امکانات و در کمترین زمان و فقط با مقاله تکنیک خانه داری با جاروبرقی تمیزی و زیبایی ظاهری را در منزل خود به ارمغان بیاورید.

 

1-  خوشبو کردن منزلتون به سادگی

یک مقدار پنبه رو با مقداری روغن یا عطر مورد نظرتون آغشته کنید و داخل کیسه جاروبرقی قرار دهید زمان جارو کشیدن عطر در هوا به آرامی آزاد و موجب تازگی و خوشبو شدن هوای منزل شما خواهد شد.

2-  تمیز کردن فیلتر ماشین ظرفشویی  

با استفاده از تکنیک خانه داری با جاروبرقی و برس های متنوعی که در اختیار دارید با اتصال جاروبرقی به فیلتر به سرعت لباس شویی منزل خود را تمیز کنید

3-  از بین بردن بوی بد بالشت

 تکنیک خانه داری با جاروبرقی

برای از بین بردن بوی بد بعضی از بالشت هایی که امکان شستن آنها با ماشین لباسشویی وجود ندارد مثلا : فرش، تشک، موکت و بالشت ها می توانید این روش را امتحان کنید مقداری جوش شیرین را روی محلی که می خواهید تمیز شود بریزید و بگذارید حدود 30 دقیقه بماند و بعد از آن جارو برقی بکشید تا تمامی گرد و غبار ها از بین بروند.

 

4-  با آلرژیت خدافظی کن

 تکنیک خانه داری با جاروبرقی

زمانی که پنجره و درب منزلتان را باز می گذارید کنار درب ها، پنجره ها و طاقچه ها آلوده به گرد و غبار می شوند،می توانیدازگوشه پاک کن جاروببرقی برای لبه در و پنجره و طاقچه استفاده کنید تا قبل از ورود از وارد شدن مواد آلرژیک و آلرژی زا پیشگیری  کنید این کار را هفته ای دوبار انجام دهید.

 

درنهایت تکنیک های خانه داری با جاروبرقی بسیاری زیادی وجود دارد که ما برای راحتی شما عزیزان در سایت جنرال فیت قرار خواهیم داد.

کاربردهای شگفت انگیز جاروبرقی
پربازدیدترین ها
همه مقالات

دیگر مقالات مشابه….